skip to Main Content

Lentvaris yra didžiausias miestas Trakų rajono savivaldybėje. Įsikūręs geografiškai patogioje vietoje, apsuptas vaizdingos gamtos – didingų miškų bei ežerų. Vos per keletą minučių Jūs galite automobiliu pasiekti Trakus ir pailsėti nuo miesto šurmulio. Didžiąja savo dalimi Lentvaris betarpiškai ribojasi su Vilniumi, tad drąsiai Lentvarį galime vadinti vakariniu Vilniaus miegamuoju rajonu, esančiu gamtos apsuptyje.

Dėl patogios lokacijos ir nedidelio transporto srauto Vilniaus link, sostinės centrą lentvariečiai pasiekia greičiau nei daugelis kitų Vilniaus miegamųjų mikrorajonų gyveventojų. Per 3 – 5 minutes pasieksite greitkelį Vilnius – Klaipeda, tiek pat laiko užims nuvykti iki Vilnius – Druskininkai, Vilnius – Marijampolė kelių. Vilniaus vakarinį aplinkelį pasieksite per 7 – 10 minučių, o Vilniaus oro uostą pasiekti užims apie 15 minučių. Lentvaris turi gerai išvystytą viešojo transporto infrastruktūrą, patogų susisiekimą autobusais Vilniaus, Trakų bei kitų miestų kryptimis. Traukiniu iš Lentvario geležinkelio stoties tiesiogiai galite nuvykti į Vilnių, Kauną, Trakus bei kitus Lietuvos miestus.

Pastaruoju metu Lentvaris sparčiais tempais vystosi ir gražėja, pritraukia vis daugiau valstybinių, Europos Sąjungos ir privačių investicijų. Dėka to Lentvaris keičiasi neatpažįstamai, atrestauruota Lentvario bažnyčia, senovinė geležinkelio stotis, prasidėjusi Lentvario dvaro ir parko restauracija mena apie įdomią Lentavario istoriją, šie objektai pabrėžia Lentvario unikalumą.

Taip pat mūsų miestelyje yra naujai įrengti sporto aikštynai: 2 šiuolaikiški futbolo stadionai, krepšinio ir treniruoklių aikštelės. Šiemet žadama užbaigti svarbų projektą – miesto paplūdimio kompleksą su sporto, žaidimų aikštelėmis, prieplauka bei kitais objektais skirtais Lentvario gyventojams ir svečiams poilsiaujantiems prie ežero. Artimiausiu metu prasidės naujų parkų įrengimai – šeimos bei parko prie bevardžio ežero įrengimas. Dviračių mėgėjų laukia palankios naujienos, greitu metu planuojama įrengti dviračių taką, kuris sujungs Vilnių ir Trakus per Lentvarį.

Greitu tempu Lentvario kultūros centro renovacija keliauja link pabaigos, taip pat yra pilnai sutvarkytas vaikų ir jaunimo užimtumo centras. Naujai atrestauruotos 2 gimnazijos ir pradinė mokykla, Lentvaryje yra įsikūrę 2 vaikų darželiai. Vis daugiau jaunų šeimų norinčių gyventi šalia sostinės renkasi Lentvarį.

Lentvario mieste yra įrengtos filmavimo kameros užtikrinančios gyventojų saugumą, ateityje planuojama įrengti jų dar daugiau. Šiuo metu sėkmingai vykdomi Lentvario traukinių pervažos rekonstrukcijos darbai – tai vienas svarbiausių projektų gyventojams – šio projekto dėka Lentvaris taps modernesnis. Taigi matome, jog Lentvaris akivaizdžiai keičiasi ir gražėja – tampa šiuolaikiškesnis, ir tai yra tikrai ta vieta, kur yra, ir ateityje bus dar daugiau galimybių gyventi kokybiškai ir patogiai.

Susidomėjote? Susisiekite!

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder
Back To Top